KONST / Litografier / Serigrafi 12931078
nr 1293 1078
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Jordbruk". Signerad, numrerad 6/20, daterad -99. Serigrafi, oramad. Bladets mått: 44x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:33:52
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg